The last camp this summer

If it hadn't been for Cotton-Eye Joe...... juhuuuu, sa ozývalo posledným prázdninovým konským táborom v country štýle. Medzinárodný tím s Happy Danim z Brazilie, Strongy Romim z Francúzska, Smaili Eli a Crazy Mary z rodného Slovenska uvítali deti elixírom dobrej nálady:)


Slniečko nám svietilo do posledného dňa, keďže sme ho každé ráno uvítali rituálnym energizerom tábora. A hopsa hejsa bicyklovali sme do jazdiarne, kde boli deti vo svojom živle. Na konci už ovládali svojho obľúbeného koňa a vyskúšali si všetko, čo k starosti o koníky patrí. A nie jeden si chcel odcválať s koníkom až domov:) So spevom sme zdolali túru na Kmínek a vybláznili sme sa v bazéne. Nechýbali ani tvorivé dielne - sviečky zo včelieho vosku, náramky priateľstva, batikovanie tímových tričiek a aby sa nám dobre spinkalo nemohli chýbať lapače snov. Zábavné večery boli plné hier, tanca a pssst, každý nakoniec našiel aj svojho tajného táborového priateľa. Všetkým sa páčilo a tešíme sa na budúci rok. Viac fotiek na linku http://picasaweb.google.sk/KericKeric/KonskyTabor32009#

NEWS

Information meetings for EVS

 

Anybody, thinking of becoming an EVS volunteer needs to come to the information meeting to find out detailed info about EVS and our current projects all over the world.

 

KERIC on facebook

You can find details about our activities also on our facebook page.

ICYE logo original maleeurodeskkysuce-online